Caddebostan 0216 478 59 98
slider slider slider slider slider slider slider

SPA

Hem vücudunuzu hem de ruhunuzu şımartmak için size sunacağımız birçok farlı masaj seçeneğimiz bulunmaktadır. Kaslarınızı canlandıracak ve vücudunuza ihtiyaç duyduğu enerjiyi tekrar kazandıracak masajlarımızın her birinde bir rüyanın başrol oyuncusu olacaksınız.

Dünya çapında birçok farklı bakım paketi ve yöntemle, doğaya yıprattığı her şeyi kendi eli ile onarma imkanı verin…

Relax Masaj

Elemental Fitness & Spa’ya özgü kas gevşetici ve stres giderici, efektif ve derinlemesine etki eden bir masajdır. İhtiyaca göre, hafif ya da kuvvetli dokunuşlarla kan dolaşımını hızlandırılır. Baştan ayağa gevşeme sağlanması hedeflenir.

Uygulama süresi: 50 dk

Sothys Taş Masajı

Volkanik oluşumlarla meydana gelen bazalt taşlarının ısıtılarak kullanıldığı, aroma-terapi masaj yöntemi ile chakra-aura dengesinin sağlandığı bir terapidir. Uykusuzluk, baş ağrısı ve gerginliğe iyi gelir. Masajdaki ısı düzeyini değiştirmek için kullanılan bu modern yaklaşım, bazalt taşların vücuttaki enerji merkezlerine (Chakra) yerleştirilerek pozitif enerji akışı sağlamaktadır. Ayrıca taşların ısısının etkisiyle fiziksel ve zihinsel dinginlik sağlayan özel bir deneyimdir.

Uygulama süresi: 60 dk. (Hazırlanma Süresi 10 dk.)

Spor Masajı

Bu masaj tekniği özellikle spordan sonra (örn: tenis) kaslarda biriken laktik asidin vücuttan atılmasına yardımcı olmaktadır. Kaslarda, sinirlerde ve iskelet sisteminde sağladığı rahatlatıcı ve canlandırıcı etkisinin yanı sıra kan dolaşımını da hızlandırmaktadır.

Uygulama süresi: 50 dk.

Aromaterati Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş hoş kokulu yağlarla uygulanan rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici özelliğe sahip bir masajdır. Aromatik kokuların tüm benliğinizi sardığını, ruh, beden ve zihninizin bir bütün olduğunu hissedeceksiniz.

Uygulama süresi: 50 dk.

Yüz Masajı

Bu etkili masaj, yüz kaslarını harekete geçirir ve cildinizde toparlayıcı etki gösterir. Gergin kasları gevşetip yüzü yorgunluk ve güçsüzlük ifadesinden kurtarır.

Uygulama süresi: 30 dk.

Refleksoloji

Refleksoloji Masajı ayaklarınıza basınç uygulayan tedavi edici bir masajdır. Enerji blokajları çözülür, vücudun kuvvet noktaları aktive edilir ve kendini iyileştirme sürecine katkı sağlanır.

Uygulama süresi: 40 dk.

Selülit Masajı

Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluk ve yağ dokusundaki artış toksik madde birikimine yol açar. Selülit Masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar. Daha iyi bir sonuç alınabilmesi için haftada en az iki veya üç kez uygulanması gerekmektedir. Böylece dolaşım hızlanır, yağların parçalanarak lenf drenajına mobilizasyonu aktarımı sağlanır, selülit görünümü azalırken, kaslar sıklaşır ve bölgesel incelme de elde edilmiş olur.

Uygulama süresi: 40 dk.

Boyun ve Sırt Masajı

Yanlış oturma sonucu oluşan baş, boyun, omuz ve sırt bölgesindeki şikayetlerin giderilmesinde etkili bir masajdır. Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmaları gibi sorunların giderilmesinde etkilidir.

Uygulama süresi: 30 dk.

Sothys Slimming(İncelme) Bakımı

Her türlü selülit görünümünü azaltan komple inceltici uygulama. Sothys selülit serum, peeling ve inceltici modelling fluid ürünleriyle yapılır. Uygulama ısı battaniyesi ve şeffaf film sarmalama ile daha etkili hale getirilir. Uygulamadan sonra kıyafet giyildiğinde vücut incelmesi hissedilir.

Deri dokusunda yer alan yağ hücrelerini kıran yöntemdir. Elastikiyetlik kazandıran yoğun krem ile masaj yapıldıktan sonra özel kremler uygulanır. Vücut kontürü daha sıkı görünüm alır.

Problemli bölgelere farklı düzeylerde basınç uygulayarak ciltte elastikiyeti artıyor, selülitleri azaltıyor, cilt ve bağ dokusunu sıkılaştırıyor.

Vücudunuz kişiye özel bir bakımı hak ediyor!

İnceltme, şekillendirme, sıkılaştırma ve besleme için ihtiyacınız olan ne varsa..

Her kadının amacı aynıdır ve her kadın kendine özel bir bakımı hak eder.

Bir kadının vücudu,genlerini ve aynı zamanda da yaşam tarzını yansıtır : stres, hormonal değişiklikler kötü beslenme alışkanlıkları vb..

Sothys incelme ve sıkılaştırma bakımı, herkes için belirlenmiş özel bir programı içerir.

Her problem için Sothys’de mutlaka bir çözüm vardır.

“Daha az porkakal kabuğu görüntüsü istiyorum!” diyorsanız

Bitkisel ve yüksek performanslI,eşsiz aktif içerikler ile her türlü selülit için..

Yağ dokusunu yıkarak vücuttan atılımına  yardımcı olarak,yağ hücrelerini azaltır.

lipolysis(yağ yakımı) ve 8.9% high-potency caffeine ile Yağ asitlerinin girişini bloke eder.

SONUÇ

Günlük 1 uygulama ile 15 günde 1.3 cm in üzerinde  incelme

Günlük 2 uygulama ile 30 günde 2.5 cm in üzerinde  incelme

Tedavisi  en zor bölgelerdeki sarkma ve selülit ile ilgilenir.

Yağ depolanması engeller ve yağ dokusunda büyümeyi durdurur.Yağ dokuda liflerin korunmasını sağlar.

Dermik lifleri korur ve birleştirir,ciltte sarkmayı engeller.Doğum sonrası,Kilo kaybı,Elastikiyet kaybı olan zor bölgeler..

Göbek, bel, kol bölgelerinde  yeniden şekillendirme

SONUÇ

%75  Kullanıcı Memnuniyeti

Elastikiyet kaybı olan ve çatlak problemi olan tüm tipleri için

Dermik lifelri korur ve çatlakların erken oluşumunu engeller.

Yenileyici ve besleyici

Hemen yumuşatma etkisi sağlar,Cildi sıkılaştırır ve çatlaklar gözden kaybolur.

Hamilelik öncesi ve sonrası için geliştirildi.

Güzel bir dekolde için ideal!

SONUÇ

Katılımcıların %61 i çatlaklarının gözle görülür derecede azalttığını belirtti.

Jakuzi