Caddebostan 0216 478 59 98
slider slider slider slider slider slider slider

Ergoline Excellence 800

51 adet güçlü lambası bulunan Ergoline Excellence 800 tüm vücudunuzun eşit şekilde yanmasını sağlıyor. sterseniz aroma terapi kokusu ve su püskürtme fonksiyonlarınıda kullanarak müzik ayarınızı yaparak rahat ve klimalı kabinin tadını çıkartabilirsiniz.

Ergoline Classic 600

Dört vit yüksel basınçlı yüz lambaları, sürekli değişken 5 istasyonlu vücut fanı ve 8 merkezli hava akış sistemi özelliği kolay parmak ucu kontrolü ile sağlanır. Ergonomik tasarımı ve ultra kayma asansör sistemi ile dikkat çeker. 50 adet tüm vücuda etkili bir şekilde bronzlaşma sağlayan lambaları, 2,3 yüksek basınçlı sistemi dramatik melanin üretimini arttırır ve üst vücut ile yüz bölgesinde oksidasyon sürecini maksimize eder. Ergoline cihazının Classic serisinin devir attırdığı teknolojiye sahiptir.

Ergoline Turbo 8000

Ultra cam yansıtmalı ve VIT filtreli yüz bronzlaştırıcıları, ayrıca 2 adet el bronzlaştırıcı, hemen bronzlaşmanızı sağlamaktadır. Vücuda uygun oturma alanları ve ayarlanabilir ayak dayanağı, olağan üstü konfor sağlar. Asimetrik yerleştirilen ve aşamasız ayarlanabilen fanlar hoş bir serinlik yayar. Kullanıcının görebileceği bir yerde bulunan kontrol panelinde, tüm işlevler rahatça ayarlanmaktadır.

Ergoline Lounge

Ergoline Lounge cihazı dış kısmında dikkat çekici cazibesi ile Lifestyle motifi, iç kısmında ise en ince ayrıntısına kadar dizayn edilmiş muhteşem tasarımıyla konfor ve kolaylık sağlar. Entegre edilmiş Comfort Cabin, soyunma ve giyinmeyi kolaylaştıracak her ayrıntıyla donatılmıştır. Ekstra güçlü UV lambalarıyla kalıcı bronzluğa ulaştırır.